Contact us

Grandparentage DNA testing is available to compare a grand-parent to a grandchild and determin if they are related.

Testování Příbuznosti – DNA test Prarodičů 

DNA Test prarodičů se provádí za účelem zjištění, zda testovaní prarodiče jsou skutečně biologičtí prarodiče dítěte. Tento test je ideální v situacích, kdy údajný otec není k dispozici pro testování (např. otec není naživu anebo se nechce účastnit testu) a rodiče údajného otce jsou ochotni test podstoupit. Při testu prarodičů, je doporučeno testovat oba prarodiče (babičku i dědečka) za účelem získání průkaznějšího výsledku. Pokud toto není možné, test prarodičů lze provést pouze s jedním prarodičem. Rozlišujeme dva typy testů prarodičů:

• DUO DNA Prarodičovský test: je ideální test, pokud se nám jedná o sestavení genetického profilu obou prarodičů a získat tak jasnější představu o genetické dědičnosti ve vztahu k danému dítěti.

• Jednoduchý prarodičovský test DNA: test je možné provést se vzorkem pouze jednoho z prarodičů, i když s nizší přesností. V tomto případě vzorek DNA matky dítěte zvýší přesnost výsledku. Pokud jde o test mezi údajným dědečkem a vnukem, doporučujeme provést Y-chromozomu test.  

Výsledky jsou vyjádřeny v procentech pravděpodobnosti biologického prarodičovství. Test Prarodičů je možno objednat již od Kč 7900. Výsledky jsou vyhotoveny a odeslány na váš e-mail během 10 pracovních dnů od doručení vzorků do laboratoře. Objednejte Test.

 
Zobrazit pod kompletní seznam služeb
Menu stránek vše, co potřebujete vědět o našich službách
LiveZilla Live Chat Software