Contact us
DNA Test Mezi  Bratry a Sestrami


DNA Testování Sourozenců

DNA testy sourozenců  doporučuje, když  dva jedinci, kteří jsou údajně sourozenci, budou chtít potvrdit jejich biologický vztah. Sourozenci mohou být buď napůl-sourozenci a sdílejí jednoho společného rodiče, nebo plnými-sourozenci a sdílejí tedy genetickou výbavu obou rodičů.Test indikuje pravděpodobnost (vyjádřeno v procentech), že existuje genetický vztah mezi sourozenci, nebo prokáže, že nejsou příbuzní. DNA test sourozenců může být proveden bez vzorku DNA společného rodiče, nicméně vždy doporučujeme, zahrnout vzorek DNA společného rodiče (zpravidla matky), pokud je k dispozici, k posílení průkaznosti výsledků.

Standard DNA sourozenec testování se provádí pomocí STR analýzy při sourozenci jsou muži a ženy. Dodržovat, jsou některé další příklady typů testů, můžete požadovat, v závislosti na pohlaví a údajný vztah sourozenců:

V případech, kdy se sourozenci být zkoušeny, jsou muži, pak Y-chromozóm testu se doporučuje. Tento test potvrdí, zda se sourozenci sdílejí stejný otce, kterým se stanoví, zda mají stejné mužské linii. Navštivte stránku Y-chromozóm testování pro více informací o tomto testu.

Pokud sourozenci kteří mají být testováni, jsou ženy, a mají různé matky, X-chromozóm Test může být použit k potvrzení zda sdílejí stejného biologického otce. Pro více informací o tomto testu, prosím čtěte na stránce X-chromozóm testování.

V případech, kdy sourozenci chtějí zjistit, zda sdílejí stejnou matku, lze provést mtDNA test. Tento test je možné provést u sourozenců obou pohlaví a výsledek potvrdí, zda sdílejí  společnou mateřskou linii. Více o našem mtDNA testu.

Cena tesu typu “sourozenci” je již od  Kč 7900 a zahrnuje DNA testovací soupravu. Výsledky jsou k dispozici do 10 pracovních dnů od obdržení vzorků v laboratoři.

 
Zobrazit pod kompletní seznam služeb
Menu stránek vše, co potřebujete vědět o našich službách
LiveZilla Live Chat Software