Contact us
ISO 17025 Akreditovaná DNA Laboratoř

Akreditace Laboratoře a Přesnost DNA Testu

Při výběru DNA laboratoře, je jedním z nejdůležitějších faktorů kvalita a přesnost DNA testu. Tím je zajištěna spolehlivost a přesnost výsledků DNA testu. Akreditace je postup používaný k ověření a potvrzení odborné způsobilosti laboratoře.

Akreditační proces zajišťuje, že laboratoř je technicky způsobilá a spolehlivá pro přesnou analýzu DNA. V easyDNA jsou všechny testy prováděny vsouladu se standardy ISO17025. Akreditované laboratoře jsou pravidelně kontrolovány, aby zajišťovaly dodržení vyžadovaného standardu.

ISO (Mezinárodní organizace pro standardizaci) je mezinárodně uznávána jako vedoucí akreditační orgán, jenž vás ujistí o kvalitě našich nabízených služeb.

Přesnost výsledků našich DNA testů

Přesnost našich DNA testů je zaručena tím, že všechny naše testy analyzují 16 genetických znaků. V případě DNA testu, k potvrzení biologického otcovství údajného otce, musí být všechny genetické markery odpovídat znakům dítěte.

V případě, kde Test Otcovstvi zahrnuje vzorek matky, dítěte a údajného otce, mohou naše testy zaručit výsledek, který bude zobrazovat pravděpodobnost otcovství na vice než 99,999%. V případě 'vyloučení' otcovství je pravděpodobnost otcovství 0%, takže můžeme s přesností 100% vyloučit biologické otcovství údajného otce.

V kapitole Vzor Výsledků DNA Testu si můžete prohlédnout na vlastní oči, jak takový výsledek DNA testu vypadá.

 
Zobrazit pod kompletní seznam služeb
Menu stránek vše, co potřebujete vědět o našich službách
LiveZilla Live Chat Software