Contact us

Order your mtDNA Test today from easyDNA Australia

mtDNA Test (X-SR Test potvrzení Mateřské Linie)

mt-DNA test je založen na variabilitě mitochondriální sekvence DNA, která je předávána z žen na jejich potomky. Prostřednictvím tohoto testu lze zjistit, zda dva nebo více jedinců jsou příbuzní přes jejich mateřské linii, nebo jinak potvrdit, že sourozenci (mužského nebo ženského pohlaví) sdílejí stejnou biologickou matku - a tím tedy potvrdit nebo vyloučit jejich příbuzenský vztah. Tento test však není schopen podat informaci o jak blízký či vzdálený vztah jde, ani o povaze vztahu (teta, prarodič, sestřenice apod.).

Muži nepředávají svůj X-SV, který zdědili od svých matek svým dětem. mt-DNA jen zřídka podléhá mutaci a není ovlivněna teplem nebo jinými změnami životního prostředí.

Cena mt-DNA testu je již od Kč 14000 a závisí na tom, kolik osob je testováno. Výsledky jsou obvykle k dispozici během 25 pracovních dnů.

Tento test můžete Objednat Zde, pokud jste ještě nenašli test který hledáte, vraťte se zpět na DNA testy příbuznosti. Pokud máte jakékoli otázky týkající se vašeho konkrétního případu kontaktujte náš tým zákaznické podpory

 
Zobrazit pod kompletní seznam služeb
Menu stránek vše, co potřebujete vědět o našich službách
LiveZilla Live Chat Software