Contact us
Objednejte Váš domácí DNA test ještě dnes!

Odběr vzorků je rychlý a snadný!

Naše DNA testovací souprava obsahuje vše, co potřebujete k provedení testu. V soupravě naleznete ústní tampóny k bezbolestnému odběru slin a buněk vnitřku ústní dutiny klouzavým pohyben. Již není třeba nepříjemných odběrů krve. Všechny naše testovací soupravy obsahují srozumitelný návod k použití.

Následující kroky je třeba pečlivě dodržovat při odběru všech typů vzorků:

Krok první:
V DNA testovací soupravě najdete několik barevných obálek. Souprava osahuje tampóny až pro tři osoby. Použijte pouze 1 barevnou obálku pro každého testovaného. 

Druhý krok:
Uvnitř každé obálky je soubor barevně odlišených tamponů. Doporučujeme nejíst, nepít, nekouřit po dobu alespoň 1 hodiny před odebráním vzorku

Krok třetí:
Vyplňte formuláře, jakožto i data na vnějšku každé barevné obálky a ujistěte se, že je vše vyplněno zřetelně a správně. Prosím vyplňte velkými tiskacími písmeny!

Krok pět:
Klouzavým pohybem otírejte konec tamponu s vatovým polštářkem o vnitřní stranu tváře, pod jazykem a za rty, po dobu 5-10 vteřin. Důležité je shromažďovat buňky z ústní dutiny ne jen sliny, takže důkladně třete tampon o vnitřní stěnu tváře, a to s oběma tampony pro každého testovaného.

Krok šest:
Před vložením tamponu zpět do barevně kódované obálky, nechte tampon minimálně 1 hodinu schnout na čistém místě, tak aby se konec tamponu ničeho nedotýkal. Po uschnutí vložte tampon zpět do barevné obálky. NEDOTÝKEJTE se konce tamponu, dokonce ani k zjištění jestli je suchý.

Krok sedm:
Umístěte barevně kódované obálky spolu se žádankou do větší obálky s předtištěnou adresou a odeslete do laboratoře ke zpracování. Nezapomeňte nalepit poštovní známku! * Pokud jste si objednali DNA Test Sourozenci ujistěte se, že jste připojili i žádanku se vzorky DNA pro sourozence.

 
Zobrazit pod kompletní seznam služeb
Menu stránek vše, co potřebujete vědět o našich službách
LiveZilla Live Chat Software