Contact us

O nás

Firma easyDNA je mezinárodní poskytovatel spolehlivých služeb v oblasti DNA analýzy. Naším cílem je poskytovat co nejvyšší technickou kvalitu služeb a současně vysokou úroveň zákaznické podpory.

Nabízíme komplexní portfolio DNA testů 

easyDNA nabízí široké portfolio služeb v oblasti DNA analýzy a testů DNA, které mohou být využity pro celou řadu případů. Náš DNA test otcovství potvrdí s vysokou přesností přímý biologický vztahu mezi údajným otcem a dítětem. Naše DNA testy příbuznosti mohou být použity v případě potřeby k ověření dalších příbuzenských vztahů. Díky naším zkušenostem v oboru Forenzní DNA analýzy lze analyzovat nejrůznější typy vzorků.

Vysoce zkušený laboratorní personál

Jako klient si můžete být jist(a), že analýza vašich vzorků bude provedena kvalifikovanými a zkušenými odborníky, kteří mají několikaletou zkušenost v oboru DNA analýzy a provedli tisíce testů DNA tak jak se předpokládá u špičkové akreditované laboratoře

Výjimečný Zákaznický Servis

Záměrem easyDNA je poskytování co nejvyšší úrovně služeb našim zákazníkům. Náš kvalitně vyškolený tým si je vědom, že některé případy vyžadující DNA test mohou být pro klienta velmi emocionální. Proto se snažíme, aby námi poskytované služby byly co nejsrozumitelnější. Našim klientům nabízíme kompletní technickou podporu a jsme připraveni odpovědět na všechny dotazy týkající se jakéhokoliv aspektu DNA testu.

Kontaktujte nás, Poradíme vám s výběrem nejvhodnějšího DNA testu. Alternativně s ními můžete komunikovat přes aplikaci Live Chat:

easyDNA Czech
V Holešovičkách 41/94, 182 09 Praha 8,
Česká republika

Tel: 255 790 557,

Web: www.easydna.cz
email: info@easydna.cz

 
Zobrazit pod kompletní seznam služeb
Menu stránek vše, co potřebujete vědět o našich službách
LiveZilla Live Chat Software