Contact us

Prenatální test otcovství - neinvazivní a bez rizika

Firma easyDNA je hrdá na to, že nyní může nabídnout nový, neinvazivní a bezrizikový prenatální test otcovství. Ostatní konvenční prenatální metody odběru a zpracování vzorku, jako je například amniocentéza s sebou nese určitá rizika, která při našem prenatálním testu úplně odpadají. Tento nový  prenatální test určí otcovství s přesností vyšší než 99.9% *. K přesnému potvrzení či vyloučení otcovství u tohoto testu je nutný pouze vzorek mateřské krve a krevní vzorek údajného otce.

(* Pokud pravděpodobnost, že DNA údajného otce obsahuje genetické znaky očekávané u biologického otce je vyšší než 99,9% ve srovnání s náhodnými jednci, otcovství je potvrzeno. Pokud výsledek testu údajného otce vykazuje podobné procento pravděpodobnosti jako u náhodného nepříbuzného jedince,  je pak otcovství vyloučeno). Níže jsou uvedeny výhody podstoupení neinvazivního prenatálního testu otcovství.

Jaké jsou výhody neinvazivního prenatálního testu otcovství?

1. Test je naprosto bez rizika. Analyzujeme volnou nebuněčnou DNA plodu v matčině odebraném vzorku krve. Současné metody odběru vzorků pro test určení otcovství ještě před narozením dítěte, jako je například amniocentéza a odběr choriových klků (CVS) jsou invazivní a nesou riziko potratu nebo poškození plodu v těle matky.

2. Prenatální test otcovství který nabízíme, je přesný, časově nenáročný a snadný. Náklady na odběr vzorků tradičním invazivním způsobem, jako amniocentéza, nebo CVS mohou být poměrně vysoké a mohou celý process organizace, odběru a analýzy trvá déle.

3. Náš neinvazivní test určení otcovství v těhotenství nevyžaduje porodnickou nebo gynekologickou odbornost oproti tomu  Amniocentéza a CVS jsou lékařské zákroky, které se provádějí za použití anestetik a provádí je odborník.

4. Protože používáme volnou nebuňečnou DNA, neexistuje riziko chybné diagnózy nebo nesprávného výsledku vzhledem k předchozím těhotenstvím nebo potratům. Je důležité poznamenat, že pávě proto že používáme volné nebuněčné DNA plodu, je náš prenatální test mnohem přesnější a spolehlivější než ostatní neinvazivní testy DNA, které využívají buňečné DNA (z jaderných fetálních buňek), viz informace “Prenatální test a věda”, které vám objasní jak velmi důležitý tento aspect volné DNA je.

Jak funguje prenatální test otcovství?

Vědcům bylo dlouho známo, že plodová DNA je přítomna během těhotenství krvi matky. Pomocí nejmodernějších technologií jsme schopni vyizolovat volnou nebuňečnou DNA plodu z mateřské krve, analyzovat 2688 genetických znaků a stanovit otcovství. Tímto je náš test otcovství v těhotenství nejpřesnějším dostupným neinvazivním prenatálním testem otcovství v České republice!

Náš DNA test lze provést již ve 12. týdnu těhotenství. Výsledky jsou připraveny za pouhých 10-15 pracovních dnů od obdržení vzorků v laboratoři. Cena našeho neinvazivního prenatální testu je Kč 38500

Objednat neinvazivní test otcovství v těhotenství

Pokračujte na naší stránce Objednat a objednejte svůj test online nebo na lince 468 008 592. Vaše odběrová souprava bude odeslán po potvrzení a zaplacení objednávky.

Pokud chcete abychom vás kontaktovali ohledně prenatálního testu otcovství, využijte služby “Zavoláme vám zpět” anebo Nás Kontaktujte přímo.

Nyní je možné provádět test otcovství bezpečně i během těhotenství na rozdíl od současných dostupných invazivních metod, které nesou riziko v průběhu odběru vzorků.

 
Zobrazit pod kompletní seznam služeb
Menu stránek vše, co potřebujete vědět o našich službách
LiveZilla Live Chat Software