Contact us
DNA test otcovství – Kontakt - klikněte zde

DNA Test Otcovství

easyDNA Czech nabízí DNA testy otcovství, které jsou prováděny za použití nejnovějších technologií určujících s vysokou přesností, zda údajný otec je biologickým otcem dítěte nebo ne. S přesností určení otcovství až 99,999%, test otcovství umožňuje cenově dostupný způsob, jak vyvrátit všechny své pochybnosti!

V easyDNA jsme pyšní na náš zákaznický servis nabízený pečlivě vyškoleným týmem. Jsme vždy připravení zodpovědět vaše dotazy a vysvětlit nezbytné kroky ohledně testu.

Náš standardní domácí test určení otcovství lze objednat již za pouhých 5500 Kč pro údajného otce a jedno dítě a jeho výsledky jsou k dispozici do 7 pracovních dnů od okamžiku, kdy jsme obdrželi vzorky v laboratoři. Ihned po objednání, Vám zašleme naší odběrovou soupravu, která obsahuje vše, co potřebujete k oděru vzorků v pohodlí vašeho domova. Chcete-li vědět, jak snadný je postup odebrání vzorků, čtěte dál na stránce “Postup při odběru vzorků”. Všechny DNA testy jsou prováděny naší mezinárodně akreditovanou laboratoři detekující 24 genetických znaků což zajišťuje přesnost výsledku. Chcete-li pokračovat a objednat test, můžete Objednat zde.

Informace o DNA Testu Otcovství

DNA test otcovství je nejspolehlivějším způsobem určení otcovství. Porovnáním genetického profilu dítěte s profilem údajného otce zjistíme jestli se DNA shoduje, nebo ne. Je-li muž otcem dítěte, výsledek potvrdí pravděpodobnost otcovství na vice než 99,99%. Pokud se DNA údajného neshoduje s DNA dítěte, pak tedy není otcem a dá se 100% vyloučit.

easyDNA nabízí DNA test otcovství za velmi příznivou cenu a zároveň využívá nejmodernější dostupné technologie zajišťující přesnost výsledku. Všechny naše testy otcovství jsou prováděny týmem odborníků v ISO17025 Akreditované laboratoři využívající nejnovější technologie. Testy otcovství jsou velmi přesné a průkazné.

Více o Domácím Testu Otcovství

Test otcovství lze objednat již za 4850 Kč a je možné jej provést v pohodlí vašeho domova pomocí "domácí DNA odběrové soupravy". Toto je nejběžnější test určení otcovství, jelikož většina klientů se chce jednoduše zbavit pochybností, ohledně otcovství. Je důležité si uvědomit, že výsledek domácího testu otcovství není přípustný u soudu jako důkaz a proto nemůže být použit pro právní účely. To je proto, že odběr vzorků není proveden dle požadovaného řetězce postupů "Chain-of-Custody". Tento test je tedy určen pouze pro váš klid, i když výsledek je stejně přesný jako výsledek testu se soudním ověřením. Test lze provést bez vzorku matky, i když vždy doporučujeme, aby byl také testován, pokud je k dispozici.

Výsledky domácího testu otcovství obdržíte již za 7 pracovních dnů od okamžiku, kdy se vzorky dostanou do laboratoře. Samozřejmě můžete také využít naší Expresní DNA analýzy a obdržet výsledky za pouhé 3 pracovní dny.

Pokud jste se rozhodli Test otcovství objednat, prosím pokračujte na stránce Objednat.

Jak se DNA Test Otcovství provádí?

DNA test otcovství se provádí pomocí sterilního ústního tampónu. Ihned po  objednání, Vám zašleme soupravu obsahující potřebné formuláře, pokyny a sterilní tampóny. Vaším úkolem bude odběr  vzorků třením tampónů uvnitř úst každého testovaného tak aby jste nashromažďili vzorky slin a buňěk ústní dutiny. Jakmile tampóny vyschnou, pošlete je zpět k nám v přiložené obálce adresované easyDNA Czech. Odběr vzorků je velmi jednoduchý proces, jenž je možné provést z pohodlí vašeho domova.

Jak Zpracováváme Vaše Výsledky Testu otcovství

Bez ohledu na typ vzorku, postup je vždy stejný. Naši odbornící analyzují celkem 24 genetických markerů. Vypracují DNA profil údajného otce dítěte, a pokud je k dispozici vzorek matky tak i profil matky, porovnají genetické markery mezi všemi vzorky DNA, aby potvrdili, které a kolik markerů je sdíleno mezi údajným otcem a dítětem. Biologický otec dítěte, musí mít vždy všechny genetické znaky shodné s dítětem.

Biologickém otcovství se prokáže na 99,99% v případě, že vzorek matky je k dispozici. Pokud DNA test otcovství je  proveden bez vzorku matky, pak je prokazatelnost  99,9%.

Navštivte stránku Objednejte DNA Test  pro kompletní seznam všech DNA testů, nebo Objednejte DNA test otcovství ještě dnes.

 
Zobrazit pod kompletní seznam služeb
Menu stránek vše, co potřebujete vědět o našich službách
LiveZilla Live Chat Software