Contact us
K potvrzení, zda dva nebo více účastníků sdílí stejnou mužskou linii objednejte “Y Chromozóm” test.

DNA Test Y-Chromozómu

Test Y-chromozóm se používá k potvrzení, zda vybraní muži sdílejí stejnou otcovskou linii.

Y-chromozom je děděn a předáván z otce na syna z generace na generaci, a protože má poměrně nízkou frekvenci mutací, zůstává nezměněn po mnoho generací. Toto je přerušeno pouze narozením dcery. Pokud jde tedy o přímou mužskou linii, pak všichni muži v téže mužské linii budou mít stejný Y chromozóm. Právě proto může chromozom Y být použity k potvrzení biologické příbuznosti mezi muži ze stejné linie.

Kdy je vhodné použít DNA Test Y-Chromozómu?

  • Pokud chcete potvrdit biologický vztah v nepřítomnosti otce, pomocí Y-chromozom testu můžete testovat kteréhokoli muže z otcovi rodiny.
  • V případech, kdy sourozenci se snaží zjistit, zda mají stejného otce, je jednodušší a přesnější použít Y-chromozom testu.
  • Bratranci jej mohou použí k potvrzení, zda jejich otcové byli bratři, anebo, zda sdíleli společného dědečka z otcovi strany.
  • V případě adopce, kdy děti po čase chtějí najít své biologické rodiny, test Y-chromozomu může být konečným krokem při hledání příbuzných.

Chcete-li zjistit více informací o tom, zda Y-chromozóm Test je pro vás ten pravý test, prosím Kontaktujte nás. Případně si můžete objednat Y-chromozomu test pro dva muže za cenu  8500.

 
Zobrazit pod kompletní seznam služeb
Menu stránek vše, co potřebujete vědět o našich službách
LiveZilla Live Chat Software